Turisti tmerrohet kur sheh se një hardhucë i doli nga tualeti

Ndryshe

Turisti tmerrohet kur sheh se një hardhucë i doli nga tualeti

Më: 27 janar 2022 Në ora: 09:52
Hardhuca në tualet

Një turist britanik u habit kur zbuloi se një hardhucë u shfaq nga tualeti i tij gjatë pushimeve në Tajlandë.

Fotografitë tregojnë se zvarraniku del përmes tubacionit të tualetit, përpara se të nxirrte gjithë trupin jashtë.

Jason Kingman nga Gravesend, Kent, u tmerrua kur e gjeti atë më 21 janar.

37 vjeçari dhe partnerja e tij Chantima Chairisuk, 45 vjeç, panë teksa krijesa kaloi tre minuta duke i ngulur sytë përpara se të kthehej dhe të zhdukej përsëri.

Jason, i cili është me pushime, tha se ishte gjëja më e çuditshme që kishte gjetur ndonjëherë në një tualet, shkruan Metro.co.uk.

Image
Hardhuca në tualet
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat