Dhëndri e pëson keq ditën e dasmës, nuk i shkoi plani siç duhet - përfundon në spital me qafë të thyer

Ndryshe

Dhëndri e pëson keq ditën e dasmës, nuk i shkoi plani siç duhet - përfundon në spital me qafë të thyer

Më: 18 shtator 2022 Në ora: 06:50
Pamje nga aksidenti

Dhëndri donte të bënte një hyrje mbresëlënëse në dasmën e tij në Parma, por përfundoi në spital.

Ideja për të bërë një hyrje spektakolare në dasmën e tij nuk përfundoi aq mirë për një italian.

Protagonisti i rrëfimit të mëposhtëm është adhurues i makinerive dhe kështu ka vendosur të shfaqet në kishë me një të tillë, duke demonstruar aftësitë e tij.

Veç se në kthesën e fundit para ceremonisë në Parma, atij iu desh të bënte një kthesë, të cilën nuk ia doli, për pasojë humbi kontrollin e makinës dhe u rrëzua keq.

Ai përfundoi me një kockë të thyer në qafë dhe 5 qepje në kokë në spitalin aty pranë, me nusen në krah, ende të veshur me fustanin e nusërisë.

Image
Dhëndri me nuse në spital
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat