Pamjet po bëjnë namin e rrjetit, “Hulku” tërheq me gojë kamionin 15 tonësh

Ndryshe

Pamjet po bëjnë namin e rrjetit, “Hulku” tërheq me gojë kamionin 15 tonësh

Më: 7 janar 2023 Në ora: 12:27
“Hulku” tërheq me gojë kamionin 15 tonësh

Një burrë që vendosi një rekord botëror pasi tërhoqi një kamion të madh me dhëmbët e tij është bërë viral në internet.

Videoja tregon burrin nga Egjipti që tërheq me dhëmbë një kamion 15.700 kg.

Burri vendosi rekordin botëror të Guinness për makinën më të rëndë të tërhequr duke përdorur dhëmbë.

Rekordet botërore të Guinness-it kanë postuar videon në llogarinë e tyre në Instagram.

Klipi ngjalli interesin dhe kuriozitetin e përdoruesve të internetit dhe shumë donin të njihnin dentistin e burrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat