Fotosesioni i çuditshëm: 20 mijë bletë në barkun e shtatzënës!

Ndryshe

Fotosesioni i çuditshëm: 20 mijë bletë në barkun e shtatzënës!

Më: 4 shtator 2017 Në ora: 12:14
Gruaja shtatzene me blete ne bark

Fotosesionet e shtatzënave thonë shumë për jetën, të tilla më në trend i sollën dhe yjet e njohura të showbizit, Kourtney Kardashian e Beyonce.

Por edhe më të çuditshme këto ide fotografish, i ka bërë një grua nga Ohajo, e cila nxiti reagime të shumta kur publikoi setin e saj fotografik me mbi 20 mijë bleta të gjalla që lëviznin rreth barkut të saj shtatzënë.

Bletari, Emily Mueller, 33 vjeçar, tha se insektet kanë qenë pjesë e madhe e familjes dhe biznesit të tyre, prandaj dhe kanë vendosur që të realizojnë një ide të tillë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat