Njoftim për të pame për Qazim (B) Morina - Bota Sot
Njoftim për të pame për Qazim (B) Morina

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Qazim (B) Morina

Më: 1 dhjetor 2015 Në ora: 23:05

Me rastin e vdekjes tragjike të babait, vëllait dhe xhaxhait tonë, Qazim (B) Morina, i lindur me 02.05.1958 dhe i cili ndërroi jetë me 21.11.2015, njoftojmë të afërmit, bashkëvendësit, miqtë dhe dashamirët nga diaspora se të dielën me 06.12.2015 nga ora 9.00 deri në ora 16.00 pranojmë ngushëllime në adresën:

Motorenstrasse 116, 8620 Wetzikon Zurich.

Telefoni 076 385 45 00, 076 340 59 39.

Me respekt e pikëllim, mirënjohje dhe nderim, familja Morina, Vranjak, Rahovec.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test