Njoftim për të pame për Sanije Binak Kastrati - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sanije Binak Kastrati

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Sanije Binak Kastrati

Më: 18 dhjetor 2015 Në ora: 10:03

Zonja dhe Zoteri

Me rastin e vdekjes së Nënës tonë Sanije Binak Kastrati nga Gjakova, Familja Kastrati ne Ostfildern të Gjermanise.

Njoftojmë Familjarët, Miqtë dhe Dashamirët se të Dielën me Datë 20.12.2015 nga ora 09:00 deri në ora 15:00 hapim të pame, pra presim ngushellime në adresën Bonhoeffer Str. 4 73760 Ostfildern Bürgertreff Scharnhauser Park (Objekti Nachbarschaftshaus 4)

Tel: 0174 66 50 513 dhe 0162 166 3020

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test