Njoftim për të pame për Pren (Lulashi) Gjoni - Bota Sot
Njoftim për të pame për Pren (Lulashi) Gjoni

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Pren (Lulashi) Gjoni

Më: 13 shkurt 2016 Në ora: 08:03

Me pikëllim njoftojmë farefisin, miqtë dhe dashamiret se me rastin e vdekjes se babait tonë Pren (Lulashi) Gjoni nga Sapoti i Gjakovës, familja e Lush dhe Zef Gjonit hapë të pame me 14.02.2016, ditë e Diele, nga ora 8.00 deri 16.00, në Centro Papagiovanni, Seetalstrasse 16, 6020 Emmenbrücke
Për çdo informatë mund të lajmëroheni ne 076 512 79 09.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test