Njoftim, të pame për vëllain Qenan Musliu - Bota Sot
Njoftim, të pame për vëllain Qenan Musliu

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim, të pame për vëllain Qenan Musliu

Më: 22 mars 2016 Në ora: 18:28

Qemal Musliu, me vallain Iseni dhe anëtarët tjerë të familjes nga Kumanova, me banim në Zürich Affoltern, hapë të pame, ditën e diel, më 27.03.2016, prej orës 10.00 – 17.00. Të gjithë farefis, miq, shok e të tjerë, të pame mbajmë në dy lokale ndaras, për dy gjinitë, në të njëjtën adresë.

Adresa: Mühlackerstrasse 95, 8046 Zürich, tel.cel. nr.: 0041 77 420 90 92

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test