Njoftim për të pame për Imer Duqi - Bota Sot
Njoftim për të pame për Imer Duqi

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Imer Duqi

Më: 26 mars 2016 Në ora: 13:00

Të nderuar bashkatdhetarë miq e shokë, me rastin e vdekjes së babait, vellaut dhe shokut tonë Imer Duqi

E hapim derën për ngushëllime të dielën me : 27.03.2016. Prej 09:00 - 16:00
ora.
Ngushëllimet i presin Shpejtim dhe Hajdin Duqi dhe mbare familja.

Adresa : Augartenstr. 27 .76137 Karlsruhe- Gjermani
nr. Kontaktues : +49 176 99030539

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test