Njoftim për të pame për Mejreme (Bajram) Meta - Bota Sot
Njoftim për të pame për Mejreme (Bajram) Meta

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Mejreme (Bajram) Meta

Më: 31 gusht 2016 Në ora: 00:34
Mejreme (Bajram) Meta

Me rastin e vdekjes se bashkëshortes, nënës, motrës, gjyshes sonë njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamiret se hapim të pame ditën e Diel me 04.09.2016.

E pamja mbahet ne Reiden LU.
Rainlihalde 19 6260 Reiden, salla quhet Kommende.

E pamja fillon prej orese 8:30 deri ne 15:00.

Për informata me të hollësishme mund te kontaktoni me numrin 079 232 55 24

Me respekt Familja Meta - Krasniqi.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test