Njoftim për të pame për Rrustem Selca - Bota Sot
Njoftim për të pame për Rrustem Selca

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Rrustem Selca

Më: 12 shtator 2016 Në ora: 13:28
Rrustem Selca

Me pikëllim të madh, njoftojmë miqtë dhe dashamirët se i dashuri ynë Rrustem Selca pas një sëmundje të rëndë ndërroj jetë më datën 07.09.2016 në Konstanz të Gjermanisë në moshën 64 vjeqare.

E pamja mbahet me datën 18.09.2016

Seetalstrasse 41, 8280 Krruzlingen

Të pamen e mban vëllau Zymberi dhe mbarë familja Selca nga Barani i Ultë dhe diaspora.

Nr. kontaktues: Sali Berisha - 079 760 80 35

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test