Ftesë për pame për Hate (Meta) Ademi - Bota Sot
Ftesë për pame për Hate (Meta) Ademi

Njoftime për të pame

E diel, 18 nëntor 2018

Ftesë për pame për Hate (Meta) Ademi

Më: 1 nëntor 2016 Në ora: 10:48
Hate (Meta) Ademi

Me rastin e vdekjes së Nënës dhe gjyshes tonë të dashur Hate (Meta) Ademi, në moshën 88 vjeçare, ne familjarët e asaj organizojmë të pame ditën e diel, më 6.11.2016 prej orës 8:00 deri ne orën 17:00.

E pamja mbahet në Hotel Töss, Zürcherstrasse 106, 8406 Winterthur.

Për gratë që dëshirojnë me ardhë për ngushëllime, mbahet pamja të shpija në Bahnhofstrasse 25, 8483 Kollbrunn.

Në afërsi te vend ngushëllimit ka vende të mjaftueshme parking. 

I falënderojmë përzemërsisht të gjithë ata që në këto momente të vështira ndodhen pranë nesh. 

Të pikëlluarit Familja Ademi

Për informacione të hollësishme: Shemsedin Ademi, 078 612 35 23

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test