Njoftim për të pame për Gjyla (Binakaj) Golaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Gjyla (Binakaj) Golaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Gjyla (Binakaj) Golaj

Më: 23 shkurt 2017 Në ora: 09:12
Gjyla (Binakaj) Golaj

Njoftojmë miqtë, shokët dhe dashamirët dhe gjithë farefisin se me rastin e vdekjes së Bashkëshortes, Nënës, dhe motrës tonë Gjyla (Binakaj) Golaj, familja Golaj hap të pame me datën: 26 shkurt 2017, ditë e Diele, nga ora 09:00 deri në orën 15:00.

E pamja mbahet në këtë adresë:

Klubhaus (në KKL) të Termocentrali i rrymës 5325 Leibstadt.

Për informata tel: +41 76 493 32 33 Gëzimi

                            +41 76 434 18 86 Besimi

Me respekt Fazli Rrust Golaj dhe mbarë familja Golaj.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test