Lajmërim për Shtjefen Canë Berisha - Bota Sot
Lajmërim për Shtjefen Canë Berisha

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Lajmërim për Shtjefen Canë Berisha

Më: 30 prill 2017 Në ora: 16:52
Shtjefen Canë Berisha

Me pikëllim të thellë, njoftojmë të gjithë të afërmit, miqtë dhe shokët, se pas një sëmundje të shkurtër, ne Luzern të Zvicrës ndërroi jetë, bashkëshorti, babai, vëllai, axha, SHTJEFEN CANË BERISHA.

Pritja për ngushëllime, fillon nga sot e deri në ditën e varrimit nga ora 18:00 deri në orën 21:00,  në Klubin Rugova Langsagenstrasse 19, 6010 Kriens – Luzern, Zvicër.

Varrimi i të ndjerit do të mbahet në Luzern – Zvicër, ndërsa për ditën e varrimit do të ju informojmë me kohë.

Të pikëlluar, familja Berisha Zvicër dhe Prishtinë.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera