Njoftim për të pame për Avdi (Brahim) Mulaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Avdi (Brahim) Mulaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Avdi (Brahim) Mulaj

Më: 18 gusht 2017 Në ora: 09:41
Avdi (Brahim) Mulaj

Njoftojmë miqtë, shokët dhe farefisin tonë se familja Mulaj, hapë të pame për hir të së ndjerit Avdi (Brahim) Mulaj

E pamja mbahet të dielën me 27.08 2017 orës 8.00 - 16.00 në Bahnweg 1. 4460 Geltenkinden

"Atlantic Club" aéfer Bahnhof -it.

Familja Mulaj

078 851 69 98

079 930 20 16

078 878 50 19

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test