Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Osman (Nimon) Gjukaj

Më: 21 gusht 2017 Në ora: 23:14
Osman (Nimon) Gjukaj

Njoftojmë të gjithë shokët, miqtë dhe farefisin, se me rastin e ndarjes nga jeta të babait tonë OSMAN (Nimon) GJUKAJ në moshën 75 vjeçare, hapim të pamë djemtë Arifi, Bashkimi, Artoni dhe Hilmi Gjukaj nga Strellci i Ulët, KK Deçanit, ditën e Diele më datën 27.08.2017, duke filluar nga ora 08:00-16:00, ju presim në ngushëllime.

E pamja mbahet në këtë adresë: Klubi Shqiptar ARBERI, Steinwiesenstrasse 1 8952 Schlieren (Zürich), Familja Gjukaj.

Tel kontaktues: 0793897977, 0794068336.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test