Njoftim për të pame për Sadik (Maxhun) Caka - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sadik (Maxhun) Caka

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Sadik (Maxhun) Caka

Më: 31 tetor 2017 Në ora: 18:40
Sadik (Maxhun) Caka

Njoftojmë farefisin, miqtë dhe gjithë shoqërinë e gjerë se hapim të pame për babain, vëllaun, axhen tonë të ndjerë Sadik (Maxhun) Caka, i cili ndërroi jetë më 12. tetor 2017 në Zürich.

Adresa: 
Klubi Shqiptar Arbëri
Steinwiesenstrasse 1
8952 Schlieren

Koha: 
E diel, me 5. nëntor 2017 
nga ora 8:30-16:00.

Telefoni: 
076 202 02 01
076 202 02 08

Pjesëmarrja juaj na e lehtëson pikëllimin tonë, njëkohësisht ju njoftojmë se nuk kemi mundur të sigurojmë hapësirë të veçantë për gratë.

Me respekt familja Caka.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test