Njoftim për të pame për Gjylferie Ramadani - Bota Sot
Njoftim për të pame për Gjylferie Ramadani

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Gjylferie Ramadani

Më: 8 mars 2018 Në ora: 15:35
Gjylferie Ramadani

Me dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë, njoftojmë miqtë, dashamirët dhe farefisin që me rastin e vdekjes së Nanës, Gjyshes tonë të dashur, Gjylferie Ramadani, hapim të pame të Dielën, me 11.03.2018, nga ora 09:00 deri në 16:00.

Pritja për ngushëllime mbahet te: Lokali i klubit të futbollit FC Leibstadt (fusha e futbollit) 5325, Leibstadt.

Me respekt Familja Ramadani, Krusha e Madhe.

Për informata kontaktoni në: 076 682 24 20, Fahredin Ramadani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test