Lajmërim për të pame për Kolë Ukë Geci - Bota Sot
Lajmërim për të pame për Kolë Ukë Geci

Njoftime për të pame

E hënë, 19 nëntor 2018

Lajmërim për të pame për Kolë Ukë Geci

Më: 9 prill 2018 Në ora: 18:26
Kolë Ukë Geci

Lajmërojmë miqtë, dashamirët dhe komunitetin tonë se më datën

29 Mars 2018, në Kosovë, ndërroi jetë Kolë Ukë Geci, në moshën 87 vjeçare.

Me këtë rast familja Geci në Zvicër hapë të pame të Dielën me datën 15.04.2018 duke filluar nga ora 9:00 deri në orën 14:00.

Adresa: Restaurant Brauerei, Langgasse 41, 6340 Baar

Numri për ngushëllime: 079 206 18 35

Numri për njoftim: 076 458 51 60

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera