Njoftim për të pame për Muharrem Hajdaraj - Bota Sot
Njoftim për të pame për Muharrem Hajdaraj

Njoftime për të pame

E enjte, 15 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Muharrem Hajdaraj

Më: 11 prill 2018 Në ora: 17:06
Muharrem Hajdaraj

Lajmërojmë miqtë, dashamirët dhe farefisin tonë se më datën 02 Prill 2018, nderroi jetë Muharrem Hajdaraj, në moshën 66 vjeçare.

Me Këtë rast familja Hajdari në Zvicër hapë të pame të Dielën me datën 15.04.2018 duke filluar nga ora 9:00 deri në orën 14:00

Adressa: Restaurant Nergiz Grill, Brummelstrasse 2, 5033 Buchs AG

Tel. 079 936 20 11 / 079 701 22 35

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test