Njoftim për të pame për Muzafer Ukshini - Bota Sot
Njoftim për të pame për Muzafer Ukshini

Njoftime për të pame

Njoftim për të pame për Muzafer Ukshini

Më: 30 maj 2018 Në ora: 15:48
Muzafer Ukshini

Me rastin e ndarjes nga jeta të babait, vëllaut të dashur e të paharruar perjetësisht, Muzafer Ukshinit, njoftojmë të afërmit, miqtë, shokët dhe të gjithë dashamirët se të dielën me datën 03.06.2018, duke filluar nga ora 09:00-18:00, pranojmë ngushellimet në këtë adresë: Schulstrasse 1, 4402 Frenkendorf. (Presim dhe granimin në sallë të veqantë.

Familja Ukshini.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...