Njoftim për të pame për Sadik Mekani - Bota Sot
Njoftim për të pame për Sadik Mekani

Njoftime për të pame

E mërkurë, 14 nëntor 2018

Njoftim për të pame për Sadik Mekani

Më: 29 qershor 2018 Në ora: 10:34
Sadik Mekani

Më dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë njoftojmë miqtë dashamirët dhe farefisin që me rastin e vdekjes së Babës tonë, Sadik Mekani, hapim të pame me datën 01.07.2018, në Gengenbach nga ora 9:00 deri në 170:00, në këtë adress: 77723 Gengenbach Alte Landstraße 15.

Numri për kontakt: 004917693190162.

Me respekt Familja Mekani.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test