Pse o Ramush zeza? - Bota Sot
Pse o Ramush zeza?

Opinione

E premte, 19 tetor 2018

Pse o Ramush zeza?

Lirim Gashi Nga Lirim Gashi Më 11 qershor 2018 Në ora: 23:33
Ramush Haradinaj

Nga po t'vjen gjithë ky afsh, me bo gjithçka para vetës, si cunami rrafsh? Po kjo o Bodyguard, ishte ni plakë e kaplume nga mllefi e merzia si pas arratisjes nga Shqipëria Izet Haxhia.

Po ti nuk je Bodyguard i Kadri shikit qukapikit, po Kryeministër i shtetit ma t' " pordhsperuar " në Avropë dhe nuk t' ka hije mu shty me plaken si viçi me lopë.

Niqind herë t'kam thon mos bon shumë fitnes se t' ik truni n'thes e Pal Lekaj krejt paret i merr për veti dhe i mshef në ishull n'deti.

 Qysh spo t'vjen marre pi Anites që krenohet me ty si Ceca me Arkanin? Asaj kjo plaka ju ka dok si Miradija e Shaqirit qe i del përpara kunatit vejan Minirit dhe ja merr rrogen pi dores hala pa e harxhu n'kafe, se te hoxha i katundit i ka ni do llafe

 Po me pas vet Milaim Zeken kurrë ket gabim se kishe bo pa u marr vesh me Pal Leken. Su kon dasht me ardh nervoz n'ceremoni pa u marr vesh me Pal Leken se ku mi mshef paret që i ndajtet fifti-fifti me Bechtel'enken. Pa e rahatu gjahun me bo ket xhurunti, kjo munet me t'ndodh vetëm ty. Pe ni tu t'thon Aniten derisa pe nxjerr pi saçit piten: Eh more Ramush, me ni vakt kogja menen ma ki pas mush, edhe pse m'thojshin do shoqe : hiqmu tina, se osht krejt fushë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test