Kujt i takon numri 19 në LDK? - Bota Sot
Kujt i takon numri 19 në LDK?

Politika

Kujt i takon numri 19 në LDK?

Nga: G.B Më: 7 shtator 2019 Në ora: 08:37
LDK

Disa parti kanë publikuar listat me kandidatët për deputetë në Kuvendin e Kosovës, në zgjedhjet e 6 qershorit.

Nga Lidhja Demokratike e Kosovës ende nuk është publikuar lista, por janë zbuluar disa nga emrat e kandidatëve.

E numrin 19 në këtë listë do ta ketë kandidati për deputet, Florian Dushi, për të cilin kanë filluar dhe pastime të shumta në rrjete sociale.

Simpaizantë të LDK-së kanë publikuar vetëm numrin 19 duke mos treguar çfarë fshihet pas tij, e të njëjtën e ka publikuar edhe Dren Hyseni, njëri nga njerëzit më të afërt të Dushit.

Por, Bota sot ka siguruar fotografi që disa simpatizantë krahas numrit, kanë shkruar dhe emin e Florian Dushit, duke konfirmuar kështu se ai numër i përket atij.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...