“Grida Duma, femra më e bukur në politikë” - Bota Sot
“Grida Duma, femra më e bukur në politikë”

Politika

E hënë, 22 tetor 2018

“Grida Duma, femra më e bukur në politikë”

Më: 14 tetor 2018 Në ora: 01:30
Grida Duma

Alban Dudushi ishte ketë të shtunë ishte i ftuar në “Pop Culture” në një intervistë për gazetaren Dojna Mema.

Ndër të tjera, ai u pyet edhe për politikanen më të bukur në vend.

Alban Dudushi përmendi dy emra.

“Nga brezi i politikanëve me përvojë është Arta Dade.

Nga politikanet e reja është Grida Duma.

Image

Bukuria në politikë është edhe paragjykuese dhe kjo është mëse e vërtetë”, tha Dudushi.

Teksa foli për personazhet më karizmatik që ka intervistuar nga politika, Dudushi u shpreh Sali Berisha dhe Edi Rama janë dy më karizmatikët, ndërsa nuk la pa përmendur edhe Fatos Nanon.

Image

Sa i përket të ftuarve të tij në emision, Dudushi zbuloi se ai me më shumë teka është avokat Spartak Ngjela.

“Ngjela është nga ata që ka teka, kam vapë, po vonohemi, kur do të fillojmë.

Por kjo i shkon avokatit”, tha ndër të tjera Dudushi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test