Gruaja rrëfehet për momentet gjatë seksit me burrin e saj: Kur më prek ai më ndezë, por …

Seksi

Gruaja rrëfehet për momentet gjatë seksit me burrin e saj: Kur më prek ai më ndezë, por …

Më: 1 shtator 2021 Në ora: 23:27
Ilustrim

Rrëfimi i gruas:

Kam një vit e martuar me një burrë 45 vjeçar që nuk ka qenë i martuar më parë, kurse unë jam 43 vjeçe dhe kam qenë e divorcuar.

Burri im është partneri më i mirë që kam pasur ndonjëherë por ai nuk ka vetbesim në dhomën e gjumi. Dy lidhjet e tij të kaluara kanë përfunduar me partneret e tij që e kanë tradhëtuar.

Problemi im është që ai nuk tregon dashuri ndaj meje.

I kam kërkuar ta bëj një gjë të tillë, të më prekë më shumë gjatë ditës që të më “ndezë”, por kjo nuk ndodhi kurrë.

Ai më prek vetëm në shtrat, atëherë kur do që të bëj seks me mua dhe kjo mbaron shumë shpejt.

Përgjigja e psikologes Deidre:

Ndoshta mungesa e vetbesimit te burri juaj vjen për shkak të tradhëtisë që ia kanë bërë dy herë, dhe se ai nuk ndjehet mirë të tregojë dashurinë meqë sigurisht është diçka që nuk ka ndodhur në familjen e tij.

Merre rolin kryesor në ndërtimin e një niveli të intimitetit, jo vetëm kur dëshironi seks, por që të afroheni eshe më shumë. Vazhdoni ta përqafoni dhe puthni atë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat