Befason 29 vjeçari: Nuk mund të përmbahem gjatë seksit, e dashura…!

Seksi

Befason 29 vjeçari: Nuk mund të përmbahem gjatë seksit, e dashura…!

Nga: B.S. Më: 5 shtator 2021 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Unë jam një djalë 29-vjeçar dhe kam pasur disa partnere seksualë, por kurrë nuk mund të përmbahem gjatë seksit.

Unë arrijë orgazëmn shumë shpejt, mirëpo kur matrubohem nuk ndodhë e njejta.

Tani ka filluar të shkaktojë probleme me të dashurën time të re.

Ajo është 27 vjeç dhe ka shumë mundësi të mos arrijë orgazmë shpejt gjatë marrëdhënieve seksuale, megjithëse e ndihmoj, shkruan “The Sun”, përcjell “Bota sot”.

Ajo thotë se është mirë, por unë mund ta shoh në fytyrën e saj se ajo është e zhgënjyer dhe po lodhet me mua.

Do të doja të isha në gjendje të bëja dashuri për gjysmë ore, si burrat e tjerë, e më pas të arrijë orgazmën.

A ka ndonjë gjë që mund të bëj për ta arritur këtë?

Përgjigja e psikolges: Ka mënyra për të kapërcyer derdhjen e parakohshme, e cila është një problem mjaft i zakonshëm.

Nëse nuk e keni këtë problem kur masturboni, është pothuajse me siguri psikologjike.

Seksi fillon në kokën tuaj, kështu që sa më shumë të shqetësoheni për këtë, aq më shumë ka gjasa të ndodhë.

Unë po ju dërgoj paketën time mbështetëse Lasting Longer, e cila përmban hapa të vetë-ndihmës siç janë teknikat e shpërqendrimit.

Shumica e grave nuk e kalojnë orgazmën vetëm përmes depërtimit, prandaj sigurohuni që të keni shumë paraloja së bashku para seksit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat