“Kam kapur gruan time duke i bërë seks oral një striptisteje në festën e beqarisë”

Seksi

“Kam kapur gruan time duke i bërë seks oral një striptisteje në festën e beqarisë”

Nga: BOTA SOT Më: 26 tetor 2021 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Festa e beqarisë i ka shkaktuar problem një 30 vjeçari me të dashurën e tij, shkruan The Sun, transmeton “Bota sot”.

Ai ka mbetur i shokuar pasi në video ka parë të dashurën e tij duke i bërë seks oral një striptizereje në festën e saj të beqarisë.

E DASHUR DEIDRE: Nuk mund të ta përballojë që t`i shoh kurrë pamjet ku e dashura ime kryen seks oral me një striptizere në festën e beqarisë.

Më bëri të ndihesha i sëmurë në stomak. Ne do të martohemi në Krishtlindje, por nuk jam i sigurt se mund të vazhdoj pas festës së saj të beqarisë javën e kaluar.

Shoqëruesja e saj e nderit, motra e saj, punësoi një striptiste. Ato kishin planifikuar festën e beqarisë për javë të tëra dhe ishin vërtet të emocionuara për këtë.

Ishte shumë e sikletshme, pasi e di se si mund të jenë këto festa të beqarisë, veçanërisht kur të gjithë pinë shumë.

Fatkeqësisht, frika ime më e keqe u realizua. Doli që e dashura ime i dha kësaj striptiste kënaqësi orale, lart në dhomën tonë të gjumit, si dhe në katin e poshtëm gjatë festës para të gjithëve.

Unë e mësova këtë nga kamerat e sigurisë në shtëpinë tonë.

Isha i befasuar se sa lehtë ajo u nxit ta bënte atë.

Më pas, striptistja u var dhe u pa duke i kthyer të pasmet.

Unë jam 30 vjeç dhe e dashura ime është 28. Ne kemi tre vjet bashkë. E dua shumë dhe kemi një marrëdhënie të shkëlqyer.

Ajo kërkoi falje pasi u përballa me të. Ajo tha se e di se ishte e gabuar dhe se ishte penduar.

Por, nuk mund ta heq imazhin e saj striptisten nga koka. Nuk po mund të ha as të fle pas gjithë kësaj situate.

Dasma jonë është ende duke vazhduar, por unë jam duke luftuar me vetën. Kjo ishte krejtësisht jashtë karakterit të saj pasi nuk e ka bërë kurrë më parë.

E di që ajo do të ishte e zemëruar dhe e lënduar nëse unë do të bëja të njëjtën gjë dhe do të dilja me një striptiste femër në festën time të beqarisë.

E kuptoj se kjo ndodhi vetëm njëherë pasi ajo iu nënshtrua presionit të shoqeve por prapëseprapë, nuk e di se çfarë të bëjë.

DEIDRE THOTË: Flisni përsëri me të dashurën, përndryshe do të kthehet në një përçarje të madhe.

Ajo ndoshta shpreson që e gjithë kjo të kalojë si argëtim dhe pa dyshim mendon se kjo mbrëmje qesharake nuk ka asnjë ndikim në marrëdhënien e saj me ju.

Ju keni të drejtë t'i tregoni asaj se sa i lënduar jeni. Pyete se si do të ndihej nëse do të kishit seks oral me një striptiste në festën tuaj të beqarisë.

Pirja e tepërt e alkoolit mund t'i bëjë njerëzit të sillen në mënyra që nuk do t'i ëndërronin normalisht.

Nuk ka nevojë të dëmtojë përgjithmonë marrëdhënien tuaj nëse flisni sinqerisht me të dashurën tuaj dhe e bëni atë të kuptojë se e konsideroni aktin si mashtrim dhe kërkoni sigurinë e saj se nuk do të ndodhë më.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat