“Çmendet” moti, stuhia e shiut godet Shkodrën, përmbyten rrugët

Shkodra

“Çmendet” moti, stuhia e shiut godet Shkodrën, përmbyten rrugët

Më: 31 tetor 2023 Në ora: 20:06
Shkodër

Moti i keq me reshje të dendura shiu ka pushtuar qytetin e Shkodrës, mbrëmjen e kësaj të marte.

Si pasojë e reshjeve intensive mësohet se janë bllokuar disa segmente rrugore.

Konkretisht raportohet se ka vështirësi në qarkullimin e mjeteve në segmentin Isa Boletini-Ura Dervish Beg dhe te Pallati i Rinisë në Parrucë.

Gjithashtu, edhe korsia e biçikletave në këto segmente ka pasur vështirësi.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat