Zjarr në repartin e Kirurgjisë në spitalin e Shkodrës

Shkodra

Zjarr në repartin e Kirurgjisë në spitalin e Shkodrës

Më: 13 janar 2024 Në ora: 18:45
Foto nga vendi i ngjarjes

Zjarr në repartin e kirurgjisë në spitalin e Shkodrës.

Disa pacientë janë nxjerrë jashtë dhe janë boshatisur disa reparte të spitalit.

Policia gjendet në vendin e ngjarjes.

Detaje tjera priten të jepen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat