Ngjarja e rëndë në Shkodër: Konflikti dhe lidhja jashtëmartesore e burrit çoj në vdekjen e gruas dhe tre fëmijeve e saj

Shkodra

Ngjarja e rëndë në Shkodër: Konflikti dhe lidhja jashtëmartesore e burrit çoj në vdekjen e gruas dhe tre fëmijeve e saj

Më: 7 maj 2024 Në ora: 00:43
Martin Marku

Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shkodër.

Dyshohet se një grua bashkë me tre fëmijet e saj, janë hedhur në ujërat e lumit Buna.

Lidhur me rastin tragjik detaje ka dhënë gazetari i Klan TV, Martin Marku.

Marku tha se deri tek akti i rëndë erdhi për shkak të konfliktit dhe lidhjes Jashtëmartesore që kishte burri i viktimës.

“Me sa duket e gjitha kjo ka çuar deri tek ky akt ekstrem duhet thënë të vetëflijimit apo vetëvrasjes apo vetëmbytjes nëse mund ta themi kështu të 39-vjeçares Alma Arrazi dhe tre fëmijëve të saj”, tha Marku.

Trupat e pajetë të dy fëmijëve janë gjetur dje përkatësisht sot, derisa ende janë në kërkim trupat e nënës dhe fëmijes tjetër që dyshohet se mund të kenë vdekur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat