Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, detajet e para

Shkodra

Të shtëna me armë zjarri në Shkodër, detajet e para

Më: 15 mars 2024 Në ora: 19:19
Foto ilustrim

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në fshatin Grude.

Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar ne drejtim të shtetasit Gent Larushku. Ai ka shpëtuar pa u lënduar. Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes

“Rreth orës 16:35, në fshatin Grude e Re, një shtetas ende i paidentifikuar, dyshohet se ka qëlluar me armë zjarri pistoletë në drejtim të bagazhit të automjetit të shtetasit G. L., 35 vjeç, banues në fshatin Grude e Re, Shkodër. Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje“, thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat