Gjendet trupi i pajetë i një 77-vjeçari në bregun e lumit Buna, dyshohet se është mbytur duke…

Shkodra

Gjendet trupi i pajetë i një 77-vjeçari në bregun e lumit Buna, dyshohet se është mbytur duke…

Më: 23 mars 2024 Në ora: 17:55
Foto ilustrim

Shkodër/Informacion paraprak

Rreth orës 15:30, në bregun e lumit Buna, është gjetur trupi i pajetë i shtetasit P. Gj., 77 vjeç, banues në fshatin Dajç.

I cili dyshohet se ka rrëshqitur aksidentalisht në ujërat e lumit, kur po hidhte mbeturina, dhe është mbytur.

Grupi hetimor vijon punën për të dokumentuar me prova ligjore rrethanat e kësaj ngjarjeje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat