Zjarr në afërsi të qendrës tregtare “Mavrovasja” në Shkup

Shkupi

Zjarr në afërsi të qendrës tregtare “Mavrovasja” në Shkup

Më: 1 janar 2021 Në ora: 16:24
Foto Ilustrim

Para pak çastesh në afërsi të Qendrës Tregtare “Mavrovasja” ka shpërthyer zjarri në një ndërtesë.

Ekipet e zjarrfikësve janë në vendngjarje në përpjekje për të shuar zjarrin.

Akoma nuk ka informacione për dëmet e shkaktuara, si dhe nëse ka të lënduar.

Pritet që organet kompetente të dalim më pas me detaje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat