Shkup, një i moshuar hyri në lumin Vardar dhe nuk doli më

Shkupi

Shkup, një i moshuar hyri në lumin Vardar dhe nuk doli më

Më: 8 mars 2021 Në ora: 17:52
Foto ilustrim

Një person i moshuar dje është futur në lumin Vardar, në pjesën e lumit që kalon në qendrën e Shkupit, njofton MPB.

Sipas policisë, personi i gjinisë mashkullore, është futur në lum afër Fondit Pensionalo Invalidor dje pasdite rreth orës 17 e 20.

“Rasti është lajmëruar në polici.

Edhe përkundër kërkimeve të bëra, trupi i tij nuk është gjetur”, njoftoi MPB.
Policia supozon se personi në fjalë është fundosur dhe ka ndërruar jetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat