Aksidentohen dy vetura para Ministrisë së Drejtësisë në Shkup

Shkupi

Aksidentohen dy vetura para Ministrisë së Drejtësisë në Shkup

Më: 6 prill 2021 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur sonte në qendër të Shkupit.

Dy automjete u përplasën rreth orës 21:00 afër Lovec, përpara Ministrisë së Drejtësisë.

Aktualisht policia po inspekton dhe përcakton shkaqet e aksidentit.

Deri më tani, nuk ka asnjë informacion nga Ministria e Brendshme nëse ka ose jo persona të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat