Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

Shkupi

Një banor i Shkupit me thikë sulmoi policë

Më: 19 korrik 2021 Në ora: 17:59
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme, një banor nga Shkup është arrestuar pasi që fizikisht ka sulmuar policët.

“Më 18.07.2021 rreth orës 18:30 nga Stahojdica e Shkupit, policët kanë arrestuar S.Q (37) për shkak se fizikisht, me thikë ka sulmuar zyrtarët policorë”, thuhet në njoftimin e policisë.

Ai është arrestuar në stacion policor dhe pas dokumentimit të rastit kundër tij do të ngirtet kallëzim penal./

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat