Humb jetën një këmbësor, shoferi arratiset

Shkupi

Humb jetën një këmbësor, shoferi arratiset

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 13:54
Ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi se sot rreth orës 1 pas mesnatës në rrugën “Alija Avdoviq” në Shkup, automjeti ka goditur këmbësorin A.A (79), ndërsa shoferi ka ikur.

Këmbësori është dërguar në spitalin “Nëna Tereza” dhe më pas ka humbur jetën.

Është bërë këqyrja e vendit të ngjarjes nga Prokurori Publik dhe ekipi i SPB Shkup.

Po punohet në zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat