Për shkak të protestës regjim i ndryshuar i komunikacionit në Shkup

Shkupi

Për shkak të protestës regjim i ndryshuar i komunikacionit në Shkup

Më: 7 shtator 2021 Në ora: 22:55
Foto ilustrim

Prej orës 10:30 me etapa do të jenë të mbyllura për komunikacion bul. “Goce Dellçev” në shtrirjen në rr. “Bellasica” drejt bul. “Ilinden”.

Dhe bul. “Ilinden” në shtrirjen nga bul “Goce Dellçev” deri tek bul. “Klimenti i Ohrit”, për shkak të marshit protestues nga Panairi i Shkupit në drejtim të Qeverisë.

Policia u bën apel të gjithë qytetarëve pjesëmarrës në komunikacion t’i respektojnë urdhrat të cilat i japin nëpunësit e uniformuar policorë.

Si edhe t’i respektojnë rregullat e komunikacionit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat