Aksident i rëndë në Çair të Shkupit, janë përfshirë pesë makina

Shkupi

Aksident i rëndë në Çair të Shkupit, janë përfshirë pesë makina

Më: 20 tetor 2021 Në ora: 09:15
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në Çair të Shkupit, pranë parkut në bulevardin “Kristijan Todorovski Karposh”.

Siç njofton TV21, në aksident kanë marrë pjesë pesë makina, ndërsa është ndërprerë edhe komunikacioni.

Organet kompetente kanë bërë hetime, ndërsa pas aksidentit ka arritur edhe Ndihma e Shpejtë.

Deri në këto momente nuk ka informacione për të lënduarit.

Ndërsa më shumë detaje pritet të jep MPB gjatë ditës së sotme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat