Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Shkupi

Aksidentohet një makinë te “Porta e Maqedonisë”

Më: 2 nëntor 2021 Në ora: 11:27
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur mbrëmë në qendër të Shkupit, te “Porta e Maqedonisë”.

Sipas pamjeve të publikuara në internet, shihet se një makinë është përmbysur, ndërsa policia ka kryer ekspertizë në vendin e ngjarjes.

Në vendngjarje mbrëmë ka arritur edhe Ndihma e Shpejtë, ndërsa sot priten më shumë detaje rreth këtij aksidenti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat