Gjendet trupi i pa jetë i një të riu në qendër të Shkupit

Shkupi

Gjendet trupi i pa jetë i një të riu në qendër të Shkupit

Më: 15 nëntor 2021 Në ora: 06:44
Foto ilustrim

Një 35-vjeçar ka humbur jetën në afërsi të ndërtesës së Drejtorisë së të Ardhurave Publike.

Ngjarja tragjike ka ndodhur rreth orës 19:35 të mbrëmjes së sotme.

Jozyrtarisht, ambulanca ka konstatuar vdekjen, ndërsa policia ka kryer hetimet

Më shumë detaje për ngjarjen tragjike priten nesër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat