Zjarr në një shkollë në Shkup

Shkupi

Zjarr në një shkollë në Shkup

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 18:15
Foto ilustrim

Një klasë dhe një pjesë e korridorit janë djegur dje në shkollën në rrugën “Ferid Bajram”.

Sipas policisë, zjarri është denoncuar në ora 13:30 dhe për fat të mirë nuk ka pasur të lënduar.

“Në atë pjesë të shkollës në atë moment nuk ka pasur nxënës, ndërsa zjarri është shuar gna Brigada kundër zjarrit”, thonë gna MPB.

Këqyerjen e vendit të ngjarjes e kanë kryer ekipi policor i SPB Shkup.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat