Aksident trafiku në afërsi të fakultetit pedagogjik në Shkup

Shkupi

Aksident trafiku në afërsi të fakultetit pedagogjik në Shkup

Më: 21 nëntor 2021 Në ora: 15:47
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në mëngjes në bulevardin 8 shtaatori në Shkup në afërsi të fakultetit pedagogjik.

Nga fotografitë shihet se bëhet fjalë për makinë „Citroen“, e cila për arsye të panjohura ka hipur mbi betonin i cili i ndan korsitë.

Në afërsi ka edhe kalim për këmbësorë.

Për tani nuk ka informata se a ka viktima në këtë aksident trafiku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat