Aksion policor në Shkup, sekuestrohen 200 kilogramë marihuanë

Shkupi

Aksion policor në Shkup, sekuestrohen 200 kilogramë marihuanë

Më: 8 dhjetor 2021 Në ora: 21:53
Foto ilustrim

Gjatë një aksioni policor në Shkup sot në mbrëmje janë arrestuar disa persona.

Ndërsa janë sekuestruar rreth 200 kilogramë marihuanë.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme konfirmojnë aksionin.

Dhe bëjnë të ditur se informacione shtesë do të ketë gjatë ditës së nesërme për këtë aksion policor që vijon ende.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat