Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen disa vetura

Shkupi

Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen disa vetura

Më: 27 dhjetor 2021 Në ora: 00:15
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte në Shkup.

Aksidenti ka ndodhur saktësisht në bulevardin “Aradhat e Partizanëvei” në Shkup.

Siç raporton Almakos, në këtë aksident janë përfshirë disa makina.

Në aksident anë lënduar dy persona.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat