Shkup: Aksident në afërsi të QT “Mavrovasja”, nuk ka informacione për të lënduar

Shkupi

Shkup: Aksident në afërsi të QT “Mavrovasja”, nuk ka informacione për të lënduar

Më: 31 dhjetor 2021 Në ora: 21:33
Foto nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditen e sotme afër qendrës tregtare “Mavrovasja”, në të cilin janë përfshirë dy vetura, raporton NOVA TV.

Dëshmitarët thonë se aksidenti ka ndodhur kur automjeti “Golfi” ka dalë me shpejtësi nga parkingu tek Skenderbeu dhe është përplasur drejtpërdrejt me një makinë tjetër që po kalonte në atë moment kryqëzimin.

Deri tani nuk ka informacione për persona të lënduar.

Ndërsa ekipet policore janë në terren për të inspektuar këtë aksident.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat