Aksident fatal në Shkup, goditet një këmbësor

Shkupi

Aksident fatal në Shkup, goditet një këmbësor

Më: 26 janar 2022 Në ora: 14:43
Pamje nga takimi

Një aksident trafiku me fatalitet ka ndodhur para pak çastesh afër urës “Goce Dellçev”.

Sipas informacioneve të para, një makinë ka goditur një këmbësor, duke e lënë të vdekur.

Policia tashmë është në vendin e ngjarjes.

Derisa trupi i pajetë i viktimës ndodhet ende në rrugë

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat