Ky është shkaku i ndërprerjse së energjisë elektrike sonte në Shkup

Shkupi

Ky është shkaku i ndërprerjse së energjisë elektrike sonte në Shkup

Më: 13 shkurt 2022 Në ora: 18:54
Foto ilustrim

Në shumë pjesë të Shkupit sonte është ndërprë energjia elektike.

Ku sipas informacioneve të Alsatit, defekti është në trafo-stacionin Shkupi4 në Pinti, shkruan Alsat.

Nga MEPSO tha për Alsat se ekipet janë dërguar në terren.

Ndërsa për informata shtesë nga kompania do të njoftohen më vonë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat