Shkup, nëna raporton se një 20-veçar ka përdhunuar vajzën e saj të mitur

Shkupi

Shkup, nëna raporton se një 20-veçar ka përdhunuar vajzën e saj të mitur

Më: 20 prill 2022 Në ora: 22:06
Foto ilustrim

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se mbrëmjen e djeshme, një grua nga Shkupi ka raportuar në polici se një 20-vjeçar nga një fshat i Shkupit ka përdhunuar vajzën e saj.

Nga MPB thonë se kanë ndërmarre masat për zbardhjen e rastit.

“Me datë 19.04.2022 në ora 22:49 në SPB Shkup,

një grua nga Shkupi ka raportuar se D.T. (20) nga një fshat i Shkupit ka përdhunuar vajzën e saj të mitur, njofton MPB.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat